Sprzedaj Wynajmij

Jeżeli czujesz się na siłach to zrób to sam!
Jest szansa, że zrobisz to dobrze, ale jest tez duże prawdopodobieństwo, że sprzedasz po zaniżonej cenie.
Czy chcesz za każdym razem, gdy pojawi się temat sprzedanego mieszkania, domu, lokalu, zadawać sobie pytanie:  
„Czy można było wyciągnąć 50/ 100/ 200 tysięcy więcej ?”

Jeżeli nie chcesz mieć podobnych dylematów to zadzwoń lub napisz, a my zajmiemy się od początku do końca Twoją nieruchomością.

Czas

Czy masz czas żeby zając się sprzedażą?
Czy wolisz wykorzystać go na swoje hobby, spędzić go z rodziną, a może odespać?
Flipujesz i nie chcesz tracić swojego zysku?
Spokojnie zrobimy to szybko i a Ty z pewnością zarobisz założoną kwotę😊

Kontakt z innymi agentami nieruchomości, zrobimy to za Ciebie, no chyba, że chcesz odbierać 30 telefonów dziennie z pytaniem o chęć współpracy? Czasami trochę więcej!
Pamiętaj, że Polak potrafi naprawić uszkodzenie blacharskie srebrną taśmą naprawczą, wynaleźć łatwo zmywalne substancje do makijażu(Max Factor), wstrzymać Słońce i ruszyć Ziemię, ale też oszukać i pozbawić Ciebie życiowego dorobku. Czy chcesz ubezpieczyć się od takich ewentualności? Pracując z nami pracujesz pod nadzorem licencjonowanego Pośrednika, a także korzystasz z polisy ochronnej OC pośrednika.

Wynajmij:
Przy oddaniu w najem, przekazujesz najemcy za określonym czynszem najmu mienie znacznej wartości, a kaucja nawet w wysokości 3-krotności czynszu najmu nie zabezpieczy Ciebie na każda ewentualność. Oszuści unikają ofert biur nieruchomości, bo wiedzą, że my szybko wyłapujemy(brzmi trochę policyjnie)takich gagatków i zawsze zabezpieczamy Wynajmujących – czyli właścicieli mieszkań, bo tak dla przypomnienia osoba, która zamieszka w Twojej nieruchomości to najemca. Jeżeli ta informacja była nowością, to pozostaje zadać sobie pytanie „ Czy chcesz, aż tak bardzo ryzykować i liczyć, że wszystko będzie dobrze? Czy chcesz żeby ktoś zrobił to za Ciebie i zadbał o Twoje bezpieczeństwo?