Referencje

Marta N.
Polecam! Pan Roman bardzo kompetentny pośrednik, ogromna wiedza i doświadczenie.

Na pewno polecę znajomym :)

Piotr B.
Panie Romanie dziękuje za współpracę, mieszkanie sprzedane w 3 tygodnie. Cała transakcja przebiegła szybko i bezpiecznie. Dużą zaletą był wirtualny spacer online co powodowało brak zwiedzających.

Monika U.
Nawiązaliśmy z mężem współpracę z tym biurem. Kupiłam mieszkanie w Gdańsku we wrzeszczu. Pan z ktorym mialam przyjemność pracować doradził co kupić a czego nie by nie trafić na mine. Dzis mieszkamy juz 6 miesiąc i jest super polecam!

Dominika Ch.
Współpraca z Fahrenheit Nieruchomości to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm pod każdym względem!
Polecam!

EROL
Obsługa profesjonalna jedyna w swoim rodzaju mili, życzliwi .Najlepsi w swoim zawodzie. Polecam

Rob
Miałam przyjemność współpracować z Fahrenheit Nieruchomości. Specjaliści świadczący wysokiej jakości usługi w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie, szybka pomoc i świetne rozmowy nie tylko na gruncie zawodowym. Polecam wszystkim!
Żródło: google.pl

Ela
Serdecznie polecam biuro Fahrenheit. Współpraca z Panem Romanem na najwyższym poziomie, pomocny we wszystkich formalnoscia!
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020

Marta
Polecam! Pan Roman bardzo kompetentny pośrednik, ogromna wiedza i doświadczenie. Na pewno polecę znajomym :) 
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2019

Anna
Serdecznie polecam agencję Fahrenheit a w szczególności pana Romana, który był bardzo pomocny w wielu kwestiach oraz na bieżąco informował mnie o spotkaniach z klientami i ich opiniami. Miła i fachowa obsługa, gorąco polecam.
Termin skorzystania z usługi: październik 2019

Polecam
Bardzo polecam biuro Fahrenheit Nieruchomości. Początkowo współpracowałem z kilkoma biurami pośrednictwa w trakcie sprzedaży mojego mieszkania, co nie przyniosło pożądanych efektów. Dopiero gdy natknąłem się na Pana Pawła z Fahrenheit Nieruchomości to sprzedaż mojego mieszkania ruszyła z miejsca. Pan Paweł odpowiadał szczegółowo na wszystkie moje pytania. Dzięki współpracy z tym biurem czułem się bezpiecznie w trakcie całego procesu sprzedaży mieszkania.
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2018