Dom, hostel, klinika, nawet 18 pokoi.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 998 600 PLN , Pow. 299 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
299 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
9
Lokalizacja:
Gdańsk Aniołki , Daniela Chodowieckiego
Rok budowy:
1925
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
FN2013830263
Powierzchnia działki:
500 m2
Cena za m2:
6 684 PLN
Tylko u nas! Nieruchomość idealna jako inwestycja pod prywatny akademik, hostel, klinikę czy siedzibę firmy, z dużą liczbą miejsc parkingowych. 

Koniecznie zobacz film 360 o tej nieruchomości: https://youtu.be/enDrnUHALcU

Aktualnie budynek jest podzielony na cześć mieszkalną (duże mieszkanie z garażem i spiżarką) i część przeznaczoną pod wynajem na pokoje z odzdzielną łazienką, wc i kuchnią.
Można przystosować cały budynek pod wynajem na pokoje i niewielkim nakładem finansowym wydzielić kilka dodatkowych pokoi (postawienie 2 ścian i przeniesienie mebli kuchennych).

Budynek jest również idealny jako miejsce do zamieszkania dla siebie z uwagi na kapitalną lokalizację i możliwości aranżacyjne.

Budynek:
Budynek idealnie akumuluje ciepło, dzięki grubym murom (nawet 64 cm), które oddają zakumulowane ciepło zimą i chłód w okresie letnim. Ściany powstały z czerwonej cegły, co sprawia, że można odkryć cegłę i stworzyć modną ceglaną przestrzeń. Konstrukcja budynku jest w idealnej kondycji, poszycie dachu jest nowe (dachówka karpiówka).

Okolica:
Bliskie sąsiedztwo Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (GUMed), sprawia, że budynek ma duże zadatki na klinikę czy budynek komercyjny. Owo sąsiedztwo sprawia również, że budynek jest idealny jako inwestycja pod wynajem. 
Do przystanków tramwajowych i autobusowych 3 minuty i 9 minut do SKM.
Dojazd samochodem jest szybki wszędzie, bo to prawie centrum, ale bez korków. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym.

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie transakcji oraz pełna obsługa aż po wydanie nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie PZU do 200 tys. euro. Nr polisy PWO00007346.
Zapewniamy rabaty u notariusza od 30 do 50 % na taksę.
Licencja Państwowa 14224- członek POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Nasz doradca kredytowy bezpłatnie przyjedzie do Państwa i sprawdzi zdolność kredytową ( OFERTA WSZYSTKICH BANKÓW ).
Więcej ofert i rzut mieszkania na www.fahr.pl
Nieprawidłowy adres E-mail