Spółdzielcze własnościowe 300 m od plaży

Mieszkanie na sprzedaż
900 000 PLN , Pow. 58,80 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
58,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gdańsk Brzeźno , Mazurska
Rok budowy:
1970
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
FN2013420554
Cena za m2:
15 306 PLN

4 pokoje, 3 setki metrów do plaży, 2 strony na które wychodzą okna i tylko 1 takie mieszkanie w okolicy.

Mieszkanie:
Świetna inwestycja jeżeli chcesz wynajmować na doby dla letników lub idealny balans pomiędzy turbo drogim apartamentem a mieszkaniem wykończonym ze smakiem, które nie wymaga wkładu finansowego, możesz je kupić dla siebie w atrakcyjnej cenie i mieszkać przy plaży.

Świetny układ, salon z wystawą okienną południowo (lekko) zachodnią w centralnej części mieszkania Tuż obok kuchnia, którą można zamknąć, ale teraz jest otwarta na mieszkanie. Obok salonu i kuchni WC, więc goście mogą zostać w publicznej części domu. 
Na koniec warto wspomnieć o 3 sypialniach, które są do Twojej dyspozycji. Jednej nie ma na zdjęciach, ponieważ pełni teraz role garderoby, ale jeszcze chwilę temu była pełnoprawnym pokojem. Pozostałe dwie widzisz na zdjęciach. Na końcu mieszkania, łazienka z prysznicem, miejscem na pralkę i wiele innych.

Mieszkanie możesz kupić z wyposażeniem
Wydanie możliwe w grudniu/styczniu.
Opłaty ok. 650 zł/msc.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Lokalizacja:
Brzeźno, czyli ekskluzywna dzielnica, do której chcą przyjeżdżać turyści, ale mieszkają też tutaj celebryci, sportowcy  czy piłkarze. Zaczynając od najważniejszego, czyli Bałtyku jest tutaj wszystko. Idealna lokalizacja na inwestycję lub miejsce do zamieszkania z rodziną.

Budynek:
5 piętrowy budynek położony blisko plaży. Obok bloku ogólnodostępny parking. Możliwość przejęcia umowy najmu garażu. Budynek w dobrej kondycji w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym.

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie transakcji oraz pełna obsługa aż po wydanie nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie PZU do 200 tys. euro. Nr polisy PWO00007346.
Zapewniamy rabaty u notariusza od 30 do 50 % na taksę.
Licencja Państwowa 14224- członek POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Nasz doradca kredytowy bezpłatnie przyjedzie do Państwa i sprawdzi zdolność kredytową ( OFERTA WSZYSTKICH BANKÓW ).
Więcej ofert i rzut mieszkania na www.fahr.pl
Nieprawidłowy adres E-mail