Słoneczne, 4-8 pokoi, parking, duża piwnica

Mieszkanie na sprzedaż
890 000 PLN , Pow. 115 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
115 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz , Sobótki
Rok budowy:
1905
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
FN2013302474
Cena za m2:
7 739 PLN
Wykorzystaj potencjał tego mieszkania i zarabiaj na inwestycji nawet 9000 zł miesięcznie lub urządź tu wymarzony apartament lub wydziel 2-3 mieszkania.

FILM 360: 30.10.23 r.

Mieszkanie:
Powierzchnia użytkowa 99.7 m2 - wpisana do księgi wieczystej
Powierzchnia całkowita po przebudowie to ok. 110 m2 - uzyskana po powiększeniu pokoi o powierzchnię za ścianami oddzielającymi skosy (za belkami).

Aktualniej układ mieszkania pozwala na wygospodarowanie dodatkowych pokoi i stworzenie np. prywatnego akademika. Ściany w wykuszach zostały już rozebrane - więc pozostaje jedynie wstawić ścianę, która podzieli pokój na dwie części, powtórz to w 3 pokojach, (a dla walczących o każdy metr przenieść kuchnię do dużego przedpokoju). Możliwe jest również podzielenie mieszkania na 4 kawalerki. Pod kątem inwestycyjnym mieszkanie jest  podręcznikowe, możesz podzielić je również na 2 niezależne mieszkania i zrobić flipa. Moim zdaniem najbardziej interesujące może być dla Ciebie wykorzystanie dachu? Istotnym faktem dla Ciebie będzie również to, że można zainstalować świetliki, które rozświetlą środkową część mieszkania i okna połaciowe, które dodatkowo rozświetlą pokoje.
Ogrzewanie gazowe
Ostatnia kondygnacja, więc najemcy będą cieszyli się mniejszym zainteresowaniem niż na środkowej kondygnacji lub nie będziesz mieć sąsiadów nad głową:)

Czynsz administracyjny: 420,90 - w tym fundusz remontowy.

Budynek:
Wspólnota zakończyła remont i izolację fundamentów.  Pozostaje jedynie remont klatki. Dodatkowo ulica przeszła rewitalizację i odzyskała dawny blask. Niezaprzeczalnym atutem jest parking dostępny tylko dla mieszkańców budynku, który jest strzeżony przez całą dobę i to za darmo!

Okolica:
Wrzeszcz to drugie centrum Gdańska. Obecność 3 galerii handlowych i parków biurowych dobitnie podkreśla ten fakt. Ta dzielnica to także jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska pod względem architektonicznym oraz pod względem dostępności komunikacji miejskiej (tramwaj 3 minuty, SKM 10 minut, autobus 3 minuty). W pobliżu znajduje się przychodnia zdrowia, szkoła, sklepy, siłownie - nie ma jedynie aquaparku, ale w planach jest nowy basen.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym.

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie transakcji oraz pełna obsługa aż po wydanie nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie PZU do 200 tys. euro. Nr polisy PWO00007346.
Zapewniamy rabaty u notariusza od 30 do 50 % na taksę.
Licencja Państwowa 14224- członek POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI
Nasz doradca kredytowy bezpłatnie przyjedzie do Państwa i sprawdzi zdolność kredytową ( OFERTA WSZYSTKICH BANKÓW ).
Więcej ofert i rzut mieszkania na www.fahr.pl
Nieprawidłowy adres E-mail