Wyszukiwanie
Znaleźliśmy 0 results. Czy chcesz teraz załadować wyniki?
Wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Restauracja, kawiarnia, mała gastronomia, usługi, Gdańsk, 95/3361/OLW

w kategorii

  

Lokal o powierzchni 56 m2 z możliwością rozszerzenia do 110 m2.

Budynek:
Budynek powstał w 2006 roku i stanowi spójne połączenie lokali mieszkalnych i komercyjnych które znajdują się na parterze. Przed budynkiem jest duży ogólnodostępny parking, a przed lokalem znajduje się parking który pomieści 4 samochody, a w opcji rozszerzonej 8 plus parking ogólnodostępny. Jedno jest pewne, miejsca parkingowe są bardzo dużym atutem tego lokalu.

Lokal:
Lokal przygotowany do prowadzenia działalności gastronomicznej, ale jego projekt pozwala na prowadzenie jakiejkolwiek działalności usługowej, biurowej czy nawet kosmetycznej, fryzjerskiej – wentylacja wymuszona.
Bardzo istotna informacją jest to, że w lokalu może mieć przeznaczenie gastronomiczne albo usługowe czy handlowe. W lokalu była prowadzona działalność gastronomiczna stąd historie typy brak drugiego wejścia czy wentylacji odpadają. Istnieje możliwość wynajęcia zarówno lokalu o powierzchni 56m2 jak i lokalu o całkowitej powierzchni 110 m2 w zależności od potrzeb. Istnieje również możliwość wynajęcia teraz 56m2 i powiększenia lokalu w czerwcu o kolejne metry.
Lokal posiada 2 wejścia: bezpośrednio z ulicy i od zaplecza, a także dużą szklaną witrynę. Na jego powierzchnię składają się:
-sala sprzedażowa 35 m2
-2 toalety
-zaplecze gastronomiczne tzw. przygotowalnia lub biurowe 12 m2(na zdjęciu pełni funkcję biura:)
-szatnia
-zmywak
-pomieszczenia socjalne

Okolica:
Gdańsk Osowa – dzielnica która z taniej gdańskiej sypialni przepoczwarzyła się w dużą prorodzinną dzielnicę posiadającą wszystko poza centrum biznesowym. Ceny rosną, zapełniają się ostatnie puste działki, a zaplecze gastronomiczne nadal kuleje. Brakuje restauracji, i kawiarni, a jest nawet sushi bar!. Z każdą oddaną inwestycją deweloperską popyt na usługi gastronomiczne w tej dzielnicy rośnie, a wzrost ilości restauracji czy kawiarni jest niezauważalny dla zamożnych mieszkańców Osowy.

Powierzchnia: 56 m2

Powierzchnia działki:   m2

Cena: 2900 PLN

 

Kilka szczegółów:

Cena: 2.900 PLN  
Ilość pokoi: 6
Pow.: 56 m2

Pow. działki: m2
ID oferty: 95/3361/OLW
Miejscowość: 

Ilość kond.: 2

Piętro: 0

Oglądalność

 

 

Paweł Łagownik

Konsultant ds. Nieruchomości
505 674 029
p.lagownik@fahr.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości