Wyszukiwanie
Znaleźliśmy 0 results. Czy chcesz teraz załadować wyniki?
Wyszukiwanie
we found 0 results
Your search results

Lokal handlowo-usługowy witryny parking przed lok., Gdańsk, 113/3361/OLW

w kategorii

  

Idealnie doświetlony lokal usługowy w centrum dzielnicy Wrzeszcz – lokalizacja zapewniająca bardzo duży ruch, pieszy i kołowy + bardzo duże natężenie ruchu i przecięcie nici komunikacji zbiorowej.

Lokal:
Położony przy Aleii Grunwaldzkiej lokal usługowo-handlowy w którym możliwe jest prowadzenie każdej działalności gospodarczej poza gastronomią, produkcja uciążliwą i uciażliwymi usługami. Wysokość lokalu do stropu ponad 3 m, a do podwieszanego sufitu 2,981 m. Lokal posiada witryny o powierzchni reklamowej 12 m2. Ze względu na układ lokal umożliwia wiele aranżacji i zaaranżowanie dodatkowo kilku pomieszczeń. dodatkowym atutem lokalu jest przeszklenie w obu cześciach – lokal dwustronny co zapewnia idealne doświetlenie i sprawia, że w lokalu dostępne jest przyjemne światło słoneczne.

cena netto
wymagana kaucja
możliwość zainstalowania drzwi od zaplecza(drugie wejście dla personelu)
możliwość powiększenia o 2-5 m3 powierzchni w jednym z mniejszych pomieszczeń
Możliwość korzystania z antresoli – w celach magazynowych – niewielka waga.

Budynek:
Kamienica z poprzedniego stulecia. Nikt nie pamięta z którego roku, ale wszyscy wiedzą, że budynek jest moderniczowany i remontowany co przekłada się na jego reprezentatywność.

Okolica:
Jak na wstępie lokalizacja idealna dla prowadzenia jakiejkolwiek działalność gospodarczej z powodu położenia przy głównej arterii – Aleja Grunwaldzka, węzeł Grunwaldzka/Żołnierzy Wyklętych. Rzut beretem do Galerii Bałtyckiej i Manhatttanu czy Metropolii sprawia, że w pobliżu mamy wiele „atrakcji” generujących ruch pieszy i samochodowy. Nie bez znaczenia jest również bardzo dobra ekspozycja na przystanek tramwajowy i autobusowy, a także bliskie sąsiedztwo Dworca PKP Wrzeszcz, do którego dojeżdza nawet Pomorska Kolej Metropolitalna.

Powierzchnia: 52.5 m2

Powierzchnia działki:   m2

Cena: 5000 PLN

 

Kilka szczegółów:

Cena: 5.000 PLN  
Ilość pokoi: 5
Pow.: 52.5 m2

Pow. działki: m2
ID oferty: 113/3361/OLW
Miejscowość: 

Ilość kond.: 2

Piętro: 0

Oglądalność

 

 

Paweł Łagownik

Konsultant ds. Nieruchomości
505 674 029
p.lagownik@fahr.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości